Zoe’nin Masasından pdf oku indir

tarafından
8
Zoe’nin Masasından pdf oku indir

Sevgili Marcus,
 
Zoe’nin devamında ne söylemesi, ne yazması gerektiğine dair hiçbir fikri yok. Bir kız çocuğu daha önce hiç görmediği, on ikinci doğum gününde kendisine gelen mektuba kadar hakkında hiçbir şey duymadığı ve korkunç bir suçtan ötürü hapiste olan babasına ne söyleyebilir ki?
Hem de Marcus asla suç işlemediğini iddia ederken…
Marcus gerçekten masum olabilir mi? Gerçekler bir yerlerde gizli ve Zoe babasından gelen mektupları annesi ve üvey babasından saklamak zorunda kalsa da bu gerçekleri gözler önüne sermeye kararlı.
 
Zoe, fırındaki stajında iyi bir iş çıkarmak ve ailesine Yemek Ağı’nın düzenlediği Genç Pastacılar Yarışması’na katılmaya değer olduğunu kanıtlamak için durmaksızın çalışır. Çünkü ünlü bir pasta şefi olmak Zoe’nin en büyük hayali ve bu yolda asla hata yapma lüksü yok. En büyük destekçisi, yakın arkadaşı Trevor da artık yanında olmadığı için yaşadığı tüm zorlukların üstesinden tek başına gelmesi gerekiyor.
 
Aklının bir tarafında pastacılık, diğer tarafında ise babası Marcus varken Zoe, ölçülerini bilmediği bir tarifin içinde kaybolmuş gibi hissediyor.
 
Yazar Janae Marks’ın bu büyüleyici romanı, engeller karşısında pes etmeyen, gerçeği araştıran ve doğru olduğuna inandığı şeyin peşinden koşan cesur bir kızı konu alıyor.
 

Zoe’nin Masasından isimli 240 sayfadan oluşan kitap ; Janae Marks tarafından kaleme alınmıştır. TİMAŞ GENÇ yayınevinin 04.10.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Zoe’nin Masasından isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Zoe’nin Masasından pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.