Adaletli Peygamberim Hz. Yusuf (Karton Kapak) pdf oku indir

tarafından
28
Adaletli Peygamberim Hz. Yusuf (Karton Kapak) pdf oku indir

Güzel ahlakı sayesinde çevresindeki insanlar tarafından dosdoğru anlamına gelen “es-Sıddık” ismiyle anılan Hz. Yusuf’un hayatından bir kıssa okuyacaksınız. Mısır kralının rüyasını yorumlayan ve tüm ülkeyi kıtlıktan kurtaran Hz. Yusuf’un adaletine hayran kalacaksınız.
5-8 yaş grubu için hazırlanmış bu kitapla çocuklarınıza Hz. Yusuf’u ve onun güzel ahlakını somut bir dille anlatabileceksiniz.
 
Okul öncesi dönemde çocuklara peygamberlerini öğretmek özel bir anlatım şekli ister. Bu kitapta Merve Gülcemal eğlenceli ve şiirsel bir anlatımla çocukları Hz. Yusuf ile tanıştırıyor. Kitap sonunda yer alan etkinlikler empati, sorumluluk, yardımseverlik, adalet, sabır, liderlik, nezaket kurallarını kavratmayı hedefliyor. Adaletli Peygamberim Hz. Yusuf, model alarak öğrenme yöntemi esas alınarak hazırlanan, peygamber hayatlarının anlatıldığı serinin ilk kitabı.
 

Adaletli Peygamberim Hz. Yusuf (Karton Kapak) isimli 48 sayfadan oluşan kitap ; Merve Gülcemal tarafından kaleme alınmıştır. DÜŞ DEĞİRMENİ KİTAPLIĞI yayınevinin 07.10.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Adaletli Peygamberim Hz. Yusuf (Karton Kapak) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Adaletli Peygamberim Hz. Yusuf (Karton Kapak) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.