Borsada Doğru Yatırım pdf oku indir

tarafından
13
Borsada Doğru Yatırım pdf oku indir

Borsa hakkında bilgiye ulaşmak kolay olsa da doğru bilgiye ulaşmak oldukça zordur. Türkçe kaynaklar maalesef çoğu zaman yatırımcıları yanlış yönlendirecek ve para kaybetmelerine neden olacak içeriklerle doludur.
Bu kitap; yazarın uzun yıllardır borsada yatırım yaparken kazandığı pratik tecrübeyi, borsa hakkında yaptığı çok sayıda akademik çalışmayla elde ettiği bilgilerle birlikte sunuyor ve okuyucunun borsa yatırımını daha doğru anlamasını, analizlerini daha derin ve farklı bakış açılarıyla yapabilmesini ve böylece olası hatalardan korunabilmesini amaçlıyor.
Hisse senedi yatırımcısının el kitabı olmayı hedefleyen bu kitap; borsa yatırımcılarının aklına gelen birçok soruyu cevaplıyor, farklı açılardan borsa yatırımını değerlendiriyor ve doğru bilinen yanlışları gözler önüne seriyor.
Kitapta farklı yatırım araçlarıyla ilgili birçok istatistik, değerleme yöntemleri, çeşitli rasyoların nasıl kullanılabileceği, borsa yatırımında dikkat edilmesi gereken hususlar ve sıklıkla yapılan hatalar anlatıldı.
Kitap, özgün ve yalnızca bu kitapta bulabileceğiniz bilgileri ve analizleri içeriyor.
 

Borsada Doğru Yatırım isimli 178 sayfadan oluşan kitap ; Serkan Ünal tarafından kaleme alınmıştır. KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 29.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Borsada Doğru Yatırım isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Borsada Doğru Yatırım pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.